Bu Kez de Bir Kaza İle Gündemde!..

Bodrum’da AYDEM'in elektrik kablolarını yer altına almak için başlattığı kazı çalışmalarının devam ettiği caddede açılan kanala bir motokurye uçtu. Kaza anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Bu Kez de Bir Kaza İle Gündemde!..

Mümtaz Ataman Caddesi’nde Aydem tarafından yürütülen elektrik altyapısını yeraltına alma çalışmaları devam ederken, açılan kanala bugün öğle saatlerinde bir motokurye uçtu. Son birkaç gündür devam eden çalışmalara halk zamanlama tepki göstermiş, dün de aynı bölgede bir gazeteci meslektaşımız çalışanların saldırısına uğramıştı. 

Çalışmalar bugün ise açılan kanala bir motokuryenin düşmesiyle bir kez daha gündeme geldi.

Çalışmalar nedeniyle bölgede trafik kaosu yaşanırken daralan yoldaki yetersiz güvenlik önlemleri dolayısıyla sürücüler zorlu anlar yaşıyor. Bugün gerçekleşen kazada bir motorkurye yola savrulan güvenlik şeritlerine takılıp dengesini kaybederek motosikletiyle çukura uçtu. Kazanın görüntüleri ise çevredeki bir süpermarketin güvenlik kamerasına yansıdı. Kazanın ardından süpermarket çalışanları ve kazı çalışmasında görevli olan işçiler motokuryenin yardımına koştu. İlk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı. Ardından 112 Acil Sağlık Ekiplerine haber verildi.

Büyük bir kazayı şans eseri küçük sıyrıklarla atlatan motokurye, konuşacak halinin olmadığını, kafa üstü düştüğünü ve başının ağrıdığını belirtti. 112 Acil Sağlık Ekipleri kazazedeye müdahale ettikten sonra olay yerinden ayrıldı. Kazazede ise iş arkadaşının yardımı ve kendi imkanlarıyla olay yerinden ayrıldı.

Muhabir: Efe Can Aktaşlı