Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 05:04:23' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 05:04:23' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=05 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656498

GÜNEŞ YENİDEN YÜZÜNÜ GÖSTERDİ

Geçtiğimiz haftadan beri tüm Türkiye’yi ve Bodrumu etkisi altına alan şiddetli soğuklardan...

GÜNEŞ YENİDEN YÜZÜNÜ GÖSTERDİ
Geçtiğimiz haftadan beri tüm Türkiye’yi ve Bodrumu etkisi altına alan şiddetli soğuklardan sonra iki gündür devam eden yağışlı hava yerini bulutlu ve zaman zaman güneşli bir havaya bıraktı.

Bugün öğle saatlerine kadar devam eden yağış öğleden sonra saatlerinde son buldu. Yağmurun durduğunu gören vatandaşlar sahil kenarlarında yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Oltasını alan bazı vatandaşlar balık tuttu, yürüyüş yaptı.

Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre Cumartesi ve Pazar günü yurdun büyük bir bölümünde yağış beklenmiyor. Öte yandan Marmara’nın batısı, Kıyı Ege ile Batı Akdeniz’de yağmur ve sağanak şeklinde yağış görüleceği tahmin ediliyor. Rüzgârın, Kıyı Ege ile Çanakkale Boğazı, Bozcaada ve Gökçeada çevrelerinde güneyli yönlerden kuvvetli olarak 30-50 km/saat esmesi bekleniyor. Doğu bölgelerde kuvvetli buzlanma ve don olayı, iç ve doğu bölgelerde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

Yetkililer Hava sıcaklığının hafta sonunda tüm yurtta artmaya devam edeceğini tahmin ediyorlar. Bodrum’da Cumartesi-Pazar günlerinin parçalı bulutlu geçeceği, sıcaklıkların ise 15 derecelere kadar çıkması bekleniyor.