GÜZELLERE YUNUSLARLA KATALOG ÇEKİMİ

18 Mayıs tarihinde Camelot Boutigue Otel'de düzenlenecek "2012 Miss World League...

GÜZELLERE YUNUSLARLA KATALOG ÇEKİMİ
18 Mayıs tarihinde Camelot Boutigue Otel'de düzenlenecek "2012 Miss World League Of Beauty and Fashion'' Güzellik yarışması için Bodrum'a gelen güzeller yunus gösteri merkezinde yüzüp katalog çekimleri için poz verdiler.

22 ülkenin güzelleri Bodrum ve çevresindeki güzellikleri tanıma ziyaretlerine devam ederlerken, Güvercinlik Yunus gösteri merkezine konuk oldular. Yunus balıklarını sevip, balık vererek besleyen güzeller daha sonra yunuslarla birlikte yüzdüler. Yarışmada Türkiye'yi temsil edecek olan Seda Aslan ise çekingen davranarak yunuslar ile yüzmeyi tercih etmedi.

Gösteri merkezinin görevlileri güzellere Yunusları nasıl tutmaları gerektiğini anlatırken uzun tırnakları nedeniyle dikkatli olmaları uyarısında bulundular.

Güzellerin bazıları yunuslardan çekinirken, bazıları ise rahat tavırları ile çekinmeden sevimli hayvanlarla birlikte uzun uzun yüzdüler. Sıra toplu olarak fotoğraf çektirilmesine geldiğinde ise sevimli yunus balıkları da güzellerin durduğu podyuma sıçrayarak adeta, hatıra fotoğrafı çekimine katıldılar.

Yarışmanın organizatörü Bodrum'da 3 yıldır uluslararası güzellik yarışmaları düzenlemekten ve Bodrum da olmaktan mutlu olduğunu belirtti.

Camelot Boutique Otelde kalan güzel finalistler sürekli olarak yürüyüş provası yapıyorlar. Filipinler'de yapılacak olan Dünya Güzellik Yarışması'na katılmak için hazırlanan güzeller, Bodrum kampında düzenlenecek olan yarışmada güzelliklerini sergileyecek.

Yarışmaya; Türkiye, Gürcistan, Portekiz, Çekoslovakya, Dominik Cumhuriyeti, Vietnam, Slovakya, Belarus, Sibirya, Ukrayna, Ermenistan, Tataristan, Kazakistan, Litvanya, Finlandiya, Brezilya, Kanada, Makedonya, Moldova, İtalya, Estonya, Rusya'dan gelen güzeller katılıyor.