HABER ÖTESİ'NDE ÇAPRAZ ATEŞ

Kent TV, 22 Temmuz'da gerçekleşecek seçimin nabzını tutmaya devam ediyor. Kent TV'de...

HABER ÖTESİ'NDE ÇAPRAZ ATEŞ
Kent TV, 22 Temmuz'da gerçekleşecek seçimin nabzını tutmaya devam ediyor. Kent TV'de yayınlanan "Serdar Karlıova ile Haber Ötesi"nin bu haftaki konukları AKP Bodrum İlçe Başkanı Macit Gündoğdu, CHP Bodrum İlçe Başkanı Erhan Topanoğlu ve MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran'dı.
Program, Macit Gündoğdu ve Erhan Topanoğlu arasındaki ilginç diyalogla başladı. Topanoğlu'nun "İktidarın son günlerini yaşıyor, ilk sözü Macit Gündoğdu'ya verelim" sözlerine Gündoğdu, "Katılmıyorum. İktidarın devam edeceği görülmektedir" cevabını verdi.
İlk sözü alan Macit Gündoğdu, AKP hükümetinin hizmetlerinden bahsetti. Erhan Topanoğlu ise "Macit Gündoğdu güzel konuştu. Ama acaba Macit Bey mi doğru söylüyor, yoksa gazetelerde her gün okuduğumuz haberler mi" sözleriyle AKP hükümetini eleştirdi.
Programda tansiyonun yükseldiği anlar da oldu. Asım Başaran denizcilerin mağdur olduğunu söylerken, Macit Gündoğdu "Asım Bey çıkan yasayı okusaydı, bunları söylemezdi" dedi. Asım Başaran, "Kaptanların hakkı alınıyor mu alınmıyor mu, bir anket yapalım. Dediğiniz çıkarsa MHP'den istifa edeceğim. Benim dediğim çıkarsa siz istifa eder misiniz" dedi.