Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 12:03:32' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 12:03:32' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=12 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658436

HABERİMİZ ÜZERİNE HASTANEDEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ!

Kent Haber'in geçtiğimiz saatlerde ünlü oyuncu Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili...

HABERİMİZ ÜZERİNE HASTANEDEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ!
Kent Haber'in geçtiğimiz saatlerde ünlü oyuncu Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili yaptığı haberin hemen ardından, sanatçının tedavi gördüğü Acıbadem Bodrum hastanesinden resmi açıklama geldi. Hastanenin sanatçının sağlık durumuyla ilgili açıklaması şöyle;

SANATÇI NEJAT İŞLER’İN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI...

Sanatçı Nejat İşler 17 Ocak 2014 tarihinde saat 00:15 civarında Acıbadem Bodrum Hastanesi Acil Servisi’ne başvurdu. Acil Serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda Yoğun Bakım Servisine alınarak tedavisine devam edilen Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili, Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, şu bilgileri verdi:

"Sayın Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu. Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok çoklu organ yetmezliği ile birlikte seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur.

Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir.

Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız; göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir".