Hacı Muratlar Yine Sahada

Bodrum’da “Trafikte Motosiklet ve Bisikletleri Fark Edin” etkinliği gerçekleştirilecek.

Hacı Muratlar Yine Sahada

Bodrum’da “Trafikte Motosiklet ve Bisikletleri Fark Edin” etkinliği gerçekleştirilecek.

Daha önce Bodrum ve Milas’ta çeşitli tur ve sosyal sorumluluk projeleri düzenleyen Turkish Classic Car Murat 124 Grubu, Bodrum’da bir farkındalık etkinliği organize edecek. 

Otomobil, motosiklet ve bisiklet dernek ve kulüplerinin katılacağı etkinlik Bodrum Belediye Meydanı’nda yapılacak. Öğlen saat 13.00’da başlayacak organizasyonda konserler verilecek, defile yapılacak. 

Turkish Classic Car Murat 124 grubu kurucusu, Polis Memuru İbrahim Çelik, etkinlikle ilgili şu bilgileri aktardı:

“Turkish Classic Car Murat 124 grubu olarak bizlerle yollarda aynı haklara sahip olan motosiklet ve bisikletlerin, kısaca iki tekerleklilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekebilmek amacı ile böylesine önemli bir farkındalık projesine öncülük etmek istedik. Bu kapsamda yurdumuzun birçok ilinde faaliyet gösteren motosiklet ve bisiklet grup ile kulüplerinin de katılacağı festival tadında bir organizasyon hazırladık. 29 Eylül 2019 Pazar günü saat:13.00 ile 00.00 saatleri arasında Bodrum Belediye Meydanı’ndaki etkinliğe çok sayıda otomobil, motosiklet ve bisiklet dernekleri ve kulüpleri katılım sağlayacak. Ayrıca tüm halkımızın ücretsiz olacak katılabileceği konserler eğlenceler ve defile düzenlenecek. Bu etkinlik ile eğlencelere tüm halkımızın katılımlarını bekliyoruz. Değerli ses sanatçılarımız Bate Bahadır Aksoy, Hicran Aydoğdu ile Emrah Gültekiner sahne alacak. Ayrıca Dj Hakan’ın muhteşem müzik gösterisi değerli misafirlerin güzel ve eğlenceli bir gün geçirmesi sağlanacak. Etkinlikte Patırtı giyimin mankenleri ile birlikte Sonbahar-Kış defilesi de yer alacak. Ayrıca gece Türkçe Rap’in değerli MC’leri AKAR vs (Ayşegül Akar), ZEQ (Can Topçuoğlu ), Efe SEZGİN, FETA Ve TALHA Bodrumda gece boyunca Rap rüzgarı yaşatacaklar. Herkesi bekliyoruz.”