Hafta Kutlamaları İptal Edildi

İdlib’te şehit düşen Mehmetçikler nedeniyle Muhasebe Haftası kutlamalarını iptal eden Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ndan yazılı bir açıklama yapıldı.

Hafta Kutlamaları İptal Edildi

Oda Başkanı Barış Erdoğan tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bildiğiniz üzere her yıl 1-7 Mart tarihleri arası Muhasebe Haftası olarak kutlanmaktadır. Oda yönetim kurulumuz kahraman Mehmetçiklerimize yapılan hain bir saldırı nedeni ile kutlama yapmama kararı almış ve tüm muhasebe haftası etkinliklerimiz iptal edilmiştir. 

Her zaman ifade ettiğimiz üzere asıl olan ülkemiz, asıl olan birlik ve beraberliğimizdir. Bu ülkenin değerli yurttaşları acısını da sevincini de hep birlikte yaşar ve bundan sonra da yaşayacaktır. Biz Mali Müşavirler olarak; üreten ve her zaman ileriyi hedefleyen ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Sorumluluklarımızın farkındayız, yükümüz gerçekten ağır. 

Bizler, ülkemiz için yapılan her güzel çalışmanın içerisindeyiz. Yapılan yolda, köprüde, bir hastanın ilacında, öğrencinin okuluna giderken kullandığı servis aracında, çocuklarımızın gençlerimizin hayallerinin şekillenmesinde bizler varız. Emeğe emekçiye saygımız gereği hep üretenin yanındayız. Mesleğimizin bir çok sorunu var. Ama bizler; bu sorunların hiç bir zaman arkasına saklanmadık. Ülkemiz için, vatandaşlarımız için gece gündüz, bayram, tatil demeden çalıştık ve çalışacağız. Çünkü biliyoruz ki biz durursak ülke durur, hayaller biter. 

Bu vesile ile buruk da olsa tüm meslektaşlarımın ve vatandaşlarımızın muhasebe haftasını kutluyor, şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa ve Aziz milletimize başsağlığı diliyoruz.”