HALİKARNAS'TA OTİLİA RÜZGARI

Bodrum'da sahneye çıkan Rumen şarkıcı Otilia, tatilcileri coşturdu. Otilia, cesur...

HALİKARNAS'TA OTİLİA RÜZGARI
Bodrum'da sahneye çıkan Rumen şarkıcı Otilia, tatilcileri coşturdu. Otilia, cesur sahne kıyafeti ve dansları ile de dikkat çektiği performansında tatilcilerin eğlencesine renk kattı.

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan'a yazdığı 'Balım' adlı şarkısının klibinde de eşlik etmesi ile Türkiye'de tanınmaya başlayan Rumen şarkıcı Otilia, dünyaca ünlü Halikarnas Disko'da sahne aldı. Performansına, 2014 yılında yayınlanan ve dünya listelerinde hit olan 'Bilionera' şarkısı ile başlayan ve aynı şarkı ile sahneden ayrılan Otilia, Ortaç'ın 'Balım' adlı şarkısına da iki kez repertuvarında yer verdi. Şarkıların yanı sıra sahnedeki dansıyla da bol bol alkış alan şarkıcıya iki dansçısı eşlik etti.

Rumen şarkıcı zaman zaman sahne önüne gelip tatilcilerin özçekim pozlarında yer aldı. Gördüğü yoğun ilgi karşısında izleyenleri kırmayıp, kendisine uzatılan bir telefonu alan Otilia, sahnede de özçekim yaptı. Dansçıları da bazen tek, bazen de iki ellerinde dinleyenlerden aldıkları telefonlarla Otilia'yı yakından görüntüledi. Tatilciler, yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Otilia'nın şarkıları ve dansları eşliğinde doyasıya eğlendi.