HALK EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNDEN KOCADON'A HEDİYE

Bodrum Halk Eğitim Merkezi yetkilileri tarafından destekleri nedeniyle Bodrum Belediye...

HALK EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNDEN KOCADON'A HEDİYE
Bodrum Halk Eğitim Merkezi yetkilileri tarafından destekleri nedeniyle Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a teşekkür plaketi verildi. Başkan Kocadon’u makamında ziyaret eden yetkililer, Halk Eğitim öğrencilerinin seramik üzerine yaptıkları Mehmet Kocadon resmini de başkana hediye etti.

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 2013-2014 eğitim ve öğretim yılında Yalıçiftlik, Gümüşlük, Gündoğan, Ortakent, Konacık, Turgutreis ve Yalıkavak ve Bodrum'da yılı sonu sergileri açılarak, kursiyerlerin eserleri sergilendi. Farklı günlerde açılan sergilerin tamamlanmasının ardından Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Yetkililer Başkan Kocadon’a kurslara ve sergilere verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi vererek öğrencilerin seramik üzerine yaptıkları Mehmet Kocadon portresini de kendisine hediye etti. Başkan Kocadon da teşekkür ederek desteklerinin süreceğini belirtti.

Yetkililer ayrıca 2013-2014 eğitim ve öğretim sezonunda öğrencilerin yaptığı ürünlerin yer aldığı ve 13-30 Mayıs tarihleri arasında açılan Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü Yıl Sonu Sergileri’ne desteklerinden dolayı Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ'a da teşekkür plaketi sundular.

Ziyarete Bodrum Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Vekili Mehmet Ünal, Müdür Yardımcısı Serpil Erzen ve Okul Aile Birliği Başkanı Cevdet Özer katıldı.