Hamam Sokak’ta Yangın Paniği

Hamam Sokak üzerinde yiyecek içecek hizmeti veren işletmenin personel lojmanında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının çok kısa sürede büyümesi üzerine binadaki personel dışarı çıktı. Maddi hasara neden olan yangın hızlı müdahale ile söndürüldü.

Hamam Sokak’ta Yangın Paniği

Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya’ya ait işletmenin personel lojmanında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle çevredeki binalara sıçramadan söndürüldü. 

İhbar üzerine Bodrum İtfaiye Grup Amirliği’ne bağlı 3 araç yangın yerine sevk edildi. Kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ekipleri, alevlere teslim olan personel lojmanına müdahale etti. Yangından çıkan dumanlar, Bodrum’un birçok yerinden görüldü. 

Alevler çevre binalara sıçramadan yoğun müdahale sonrası söndürüldü, ardından soğutma çalışması yapıldı. Yangın söndürme çalışmaları sırasında Hamam Sokak trafiğe kapatıldı. 

Bölge esnafı yaptıkları açıklamada “Bir anda ses gelince işyerinden dışarı çıktık. Yangın hızlı bir şekilde söndürüldü. Herhangi bir can kaybının olmaması sevindirici” dediler. Yangında maddi hasar oluştu. 

 

Muhabir: Hamdi Yörür