Hastanede Meydan Muharebesi!..

Bodrum’da 20 kişilik grup, hastane otoparkında birbirine girdi. Ortalığın savaş alanına döndüğü olaya polis müdahale etti. 

Hastanede Meydan Muharebesi!..

Bugün öğle saatlerine doğru, Bodrum Devlet Hastanesi bahçesinde aralarında daha önceden adliyeye yansımış anlaşmazlıkları bulunan 2 aile arasında kavga başladı. Taş ve sopalarla birbirine giren 20 kişilik grup, hastane otoparkını savaş alanına çevirdi. Kavgada tornavida da kullanıldığı bildirildi. 

Yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi ile hastane güvenlik görevlileri kavgaya müdahale etti. 

Ekipler, çevreye de büyük korku salan tarafları güçlükle ayırdı. 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı kavga sonrası taraflardan 6 kişi gözaltına alınarak Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Tarafların her ikisinin de birbirinden şikayetçi olduğu ve ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldıkları öğrenildi. Hastanedeki diğer vatandaşlar ise olan biteni meraklı ve korku dolu gözlerle izledi. 

Edinilen bilgiye göre her iki tarafın da Van'ın Özalp ilçesinden oldukları ve aralarında daha öncesinden yaşanalar yüzünden husumet bulunduğu öğrenildi. Hastanede karşılaşan birkaç kişi arasında başlayan tartışmanın, tarafların yakınlarını aramasıyla kısa süre içinde 2 taraftan da çok sayıda kişinin kavga etmek için hastaneye gelmesiyle sonuçlandığı da edinilen bilgiler arasında.