Havuzda Ölü Bulunan Gülbahar, Toprağa Verilecek!

Londra’dan tatile geldiği Bodrum’da otelin havuzunda boğularak yaşamını kaybeden 27 yaşındaki Gülbahar Aslan, memleketi Elbistan'da toprağa verilecek... 

Havuzda Ölü Bulunan Gülbahar, Toprağa Verilecek!

Londra’dan tatile geldiği Bodrum’da otelin havuzunda boğularak yaşamını kaybeden 27 yaşındaki Gülbahar Aslan için yönetim kurulu üyesi olduğu Enfield Alevi Kültür Merkezi’nde (EAKM) köşe açıldı. 

Londra’da yaşayan ve tatil için kuzeniyle birlikte Bodrum’un Bardakçı Koyu’ndaki 5 yıldızlı bir otele gelen 27 yaşındaki Gülbahar Aslan, konakladığı otelin havuzunda ölü bulundu. Polis ve savcının olay yerinde incelemesinin ardından genç kadının cenazesi, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Acı haberi alan anne ve babası da Türkiye’ye gitti.

Uzun yıllar Londra’da yaşam süren ve çevresi tarafından yardımsever kişiliğiyle tanınan Aslan için yönetim kurulu üyesi olduğu Enfield Alevi Kültür Merkezi’nde (EAKM) köşe açıldı.

Aslan’ın ölüm haberi ‘Ölüm, adın kalleş olsun’ başlığı altında duyuruldu. Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesi Özcanlı Mahallesi nüfusuna kayıtlı Gülbahar Aslan’ın memleketinde toprağa verileceği bildirildi.