Hedefleri Kurumsallaşarak Büyümek

Bodrum Turgutreis’te faaliyet gösteren, gayrimenkul danışmanlık alanında kurumsallaşmayı hedefleyerek çalışmalarına devam eden Bodrum’un yerel işletmelerinden FC Group, geleneksel hale getirdiği kahvaltı organizasyonlarının 3. sünü gerçekleştirdi.

Hedefleri Kurumsallaşarak Büyümek

FC Group tarafından geçtiğimiz günlerde D-Marin Turgutreis Yatch Club’da 3. geleneksel kahvaltı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe FC Group şirketinin sahibi Emre Özdemir, firmanın iş ortakları, portföy sahipleri, şirket çalışanları ve davetliler katıldı. FC Group, gayrimenkul alım-satım, kiralama, aracılık, anahtar teslim inşaat işleri, emlak danışmanlığı, günlük konaklama gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. 2006 yılından itibaren gayrimenkul alanında danışmanlık hizmeti veren ve 2016 yılında FC Group ismini alan firma, bu tarz etkinliklere önem veriyor. Şu anda Bodrum Turgutreis’te hizmet veren firmanın hedefleri arasında şube sayısını artırarak, daha geniş bir alana daha kapsamlı bir şekilde hizmet vermek var.

Firmalarının yapısı ve hedefleri hakkında bilgiler veren FC Group şirketinin sahibi Emre Özdemir, Kent Haber’e yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"FC Group, 2016 yılında resmi faaliyetlerine başladı. Daha öncesinde inşaat ve apart faaliyetlerimiz vardı. 2016 yılında bünyemize emlak danışmanlığı faaliyetlerini de ekledik. FC Group, anahtar teslim inşaat işleri yapıyor, gayrimenkul aracılık faaliyetleri yürütüyor. Emlak danışmanlarımız var. Bunlarla ilgili alım-satım, kiralama faaliyetleri gibi işler yapıyoruz. Bunları tabii ki temel ilkelerimiz, dürüstlük ve şeffaflık çerçevesinde yapıyoruz. Yatırımcılarımıza güven vererek, sektörümüzde öncü olma hedefiyle yapıyoruz. Çünkü emlak denince akla gelen kötü izlenimi biz geride bırakmak ve emlakçılara bakış açısını değiştirmek için buradayız. Burada 4 danışmanımız var. Hatta yabancı danışmanımız da var. Yani yurtdışı misafirlerimize, müşterilerimize de hitap ediyoruz. İngilizce, Türkçe ve Rusça olmak üzere 3 dilde hizmet veriyoruz. Bizim inşaat tadilat olarak anahtar teslim işlerimiz var. A’dan Z’ye mutfaktan, dış cepheden, iç cepheden her şekilde anahtar teslim işler yapıyoruz inşaat alanında ustalarımız ve teknikerlerimizle. Bodrum’da ikinci bir şube açmayı düşünüyoruz. Zaten kurumsallaşma aşamasındayız. Yakın zamanda bu hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Tüm Bodrum yarımadasına hitap etmek istiyoruz. Şuanda da yine Bodrum yarımadasına bakıyoruz ama biraz daha Turgutreis ağırlıklı diyebiliriz. Bodrum’un diğer bölgelerinde de hizmet verebilmek için önümüzdeki aşamalarda bir şube daha düşünüyoruz." 

Gerçekleştirdikleri etkinlik hakkında da konuşan Özdemir, sözlerine şöyle devam etti:

"Kahvaltıya davetlilerimiz, iş ortaklarımız, Bodrum Sağlık Vakfı, müteahhitlerimiz ve portföy sahipleri katıldı. Burada amacımız hem hep birlikte kahvaltı buluşması, dostluk dayanışması yaratmak hem de biz burada dediğim gibi müşterimize her zaman dürüst, güven çerçevesinde hizmet vermek, her konuda destek vermek istiyoruz. Biz yatırımcılarımız için doğru olan yatırımı en iyi şekilde yapmak, alırken, satarken her şekilde kazandırmak ve onları doğru yönlendirmek için çalışıyoruz. 3. Geleneksel FC Group kahvaltı buluşmamızdı. Daha öncesinde de gerçekleştirdik. İlk kahvaltılarımızda biraz daha personel ve ailelerimiz vardı. İkinci kahvaltımızda iş ortaklarımız vardı. Üçüncüsünde de gerçekten verdiğimiz güvenin verimini aldığımızı görüyoruz. Bu şekilde de FC Group ailesini genişlettiğimizi düşünüyoruz. Çok keyifli, güzel ve verimli bir kahvaltıydı. Bundan sonrasında tabii ki inşallah düşünüyoruz. Bunu geleneksel hale getirmeye başladık zaten. İnşallah önümüzdeki sene de yapmayı planlıyoruz."