Hem Eğlendiriyor, Hem Öğretiyor

2019 yılının son ayında Oasis Mini Kulüp’te tiyatro ve atölyeler tüm hızıyla devam ediyor. 

Hem Eğlendiriyor, Hem Öğretiyor

2019 yılının son ayında Oasis Mini Kulüp’te tiyatro ve atölyeler tüm hızıyla devam ediyor. 

Bodrum’un eğlenceli ve eğitici çocuk kulübü Oasis Mini Kulüp’te, aralık ayı boyunca her cumartesi 14.00 -15.00 saatlerinde gerçekleşen tiyatro, atölye ve yaratıcı drama eğitimleri minik misafirlerinin yaratıcılıklarını pekiştirmeye ve sosyalleşmelerini sağlamaya devam ediyor. Hansel & Gretel Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi ile 7 Aralık Cumartesi günü başlayan etkinliklerde, birliğin ve beraberliğin önemini vurgulayan çocuk tiyatrosunun ardından çocukların yaşamsal deneyimler kazanmasını sağlayan yaratıcı drama atölyesinde keyifli saatler yaşandı.

Oasis Mini Kulüp’te 14 Aralık Cumartesi günü, “Kedi Kızın Aslan Pençesi Tiyatrosu ve Kedi Maskesi Yapım Atölyesi” gerçekleştirildi. 

Mini Kulüp’te 21 Aralık Cumartesi günü, “Alice Harikalar Diyarı Tiyatrosu ve Yaratıcı DramaAtölyesi” ve 28 Aralık Cumartesi günü, “Kardan Adam Karnavalı Tiyatrosu ve Çam Ağacı Süsü Atölyesi” ile devam edecek. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk, ay sonunda Devecioğlu Saat & Takı’dan çocuk saati kazanma şansını yakalayacak.Her ayın son cuma günü Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen doğum günü kutlamaları yay burcu çocuklarının doğum günü partisi ile devam edecek. Her ay ücretsiz olarak düzenlenen doğum günü partisi programı içerisinde sihirbaz şov ile yüz boyama, doğum günü pastası vesürpriz hediyeler doğum günü çocuklarına sunulacak.

Oasis Mini Kulüp etkinliklerine katılım sağlamak için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunu doldurarak Oasis Kartlı olunması yeterli. Oasis kart sahibi ziyaretçiler Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi etkinlik ve kampanyalarını yakından takip edebilecek.