Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:10:23' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:10:23' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658388

HOLLANDALI ÖĞRENCİYE BODRUM'DA DERS

Hollanda'dan Bodrum'a gelen Tefka Dupon isimli öğrenci, Bodrum Belediyesi Hayvan...

HOLLANDALI ÖĞRENCİYE BODRUM'DA DERS

Hollanda'dan Bodrum'a gelen Tefka Dupon isimli öğrenci, Bodrum Belediyesi Hayvan Barınağı'nda eğitim alıyor. Bodrum Belediyesi Barınağı'nda faaliyet gösteren Bodrum Hayvan Hakları Derneği yetkilileri de öğrenciye yardımcı oluyor. Veteriner hekimler ile ameliyatlara giren öğrenci, hayvanların bakımlarına da yardım ediyor. Dupon'a annesi Carrie, Gerda Van Eldyk ve Arlette Beeker eşlik ediyor.

Bodrum Hayvan Hakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Uslu, öğrencinin yaklaşık 1 ay Bodrum'da kalacağını ifade ederek, "Burada hayvanların bakımı ile ilgili bilgi alıyor. Bu eğitim bir ay sürecek ve daha sonra Hollanda'da öğrendiklerini uygulayacak" dedi.

Tefka Dupon, "Burada eğitim aldıktan sonra ülkeme döneceğim ve öğrendiklerimi orada hayvan barınaklarında uygulama şansı bulacağım. Bodrum'da annem ve akrabalarım bana eşlik ediyor. Bodrum oldukça güzel ve bu çalışma benim için oldukça önemli" şeklinde konuştu.