Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:39:02' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:39:02' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658379

HÜNERLERİNİ AİLELERİNE SERGİLEDİLER

Bodrum Özel Kartanesi Anaokulu öğrencileri, ailelerine hareket eğitimi ile dans...

HÜNERLERİNİ AİLELERİNE SERGİLEDİLER
Bodrum Özel Kartanesi Anaokulu öğrencileri, ailelerine hareket eğitimi ile dans ve halkoyunları gösterisi sundu.

Bitez Mahallesi'nde hizmet veren Kartanesi Anaokulu'nun öğrencileri bir yıl boyunca hazırladıkları dans ve halkoyunları gösterilerini, çok sayıda velinin katılımıyla Marmara Koleji Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen bir etkinlikle sundu.

Etkinlik Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Etkinlikte çeşitli spor hareketleri sergileyen öğrenciler, daha sonra modern dans gösterilerinin yanı sıra Türkiye'nin çeşitli yörelerine özgü halkoyunlarını sergilediler.

Gösteriler sonunda okul öğretmenlerine plaket veren Kartanesi Anaokulu kurucusu Elvan Bilgin, okul öğretmenlerine verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederek, "Bu güzel yürekli insanların çocuklarımızın gelişimine çok büyük katkıları oldu. Okul öncesi öğretmenliği en zor mesleklerden biri. Arkadaşlar büyük bir sabır ve özveri ile çalışıyor. Hepsini yürekten tebrik ediyorum" dedi.