İbrahim Bilgi; "Bodrum Plansız Büyüyor"

Bodrum’da görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, Bodrum’un plansız bir şekilde büyüdüğünü söyledi.

İbrahim Bilgi;

3 dönem Gündoğan Belediye Başkanlığı yapan ve geçtiğimiz günlerde MHP Bodrum İlçe Başkanlığı görevine atanan İbrahim Bilgi, Yalıkavak Değirmenler mevkiindeki MMK Restoran’da ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile buluştu.

Toplantıda konuşan Bilgi, Yarımada’yı gezip insanların sorunlarını dinlediklerini ifade ederek şöyle dedi:

“Sorunlar aslında basit. Çok rahat çözülebilir sorunlar. Yine işi başa çevireceğiz. Önce iyi bir planlama yapmamız lazım. Çünkü ana sorun planlamadan kaynaklanıyor. Bodrum büyüyor, ama plansız büyüyor. Onu planlı büyümeye çevirmek için Bodrum’da kim varsa, bu işe fikir üretebilecek herkesin mutlaka bir araya gelmesi gerekiyor. Çünkü çocuklarımıza, geleceğe iyi bir Bodrum bırakmak zorundayız. Bizim sloganımız, ‘Bodrum Bizim Evimiz’. Biz bu sloganı boşa atmıyoruz. Burası yaşayan herkesin evi. Herkes kendi evini temiz görmek ister, düzenli görmek ister. Bu konuda hep beraber çalışmak zorundayız. Siyaseten değil, ülkemiz için Bodrum için, çocuklarımız için bunu yapmak zorundayız.”

Yeniden belediye başkanı olmak veya milletvekili olmak gibi bir hedefinin olmadığını sözlerine ekleyen İbrahim Bilgi, “Çok net söylüyorum. Bu vatanı seven bir evlat olarak amacım, birikimlerimizle beraber siyasi partiler, sivil toplum örgütleri, gazeteciler, kim varsa, onlarla beraber iyi bir planlama. İyi bir planlama. Çocuklarımızın geleceği ile ilgili planlama. Kesinlikle kim derse desin bu saatten sonra ne belediye başkanlığı yapmak istiyorum ne de milletvekili olmak istiyorum. O konuda çok netim.” şeklinde konuştu.