İhtiyaç Listesi Açıklandı

Bodrum Belediyesi, deprem bölgesine gönderilmek üzere toplanacak yardım malzemeleri ihtiyaç listesini açıkladı.

İhtiyaç Listesi Açıklandı

Bodrum Beleediyesi, deprem bölgesine gönderilecek yardım malzemelerini Herodot Kültür Merkezi’nde topluyor. Toplanan malzemeler, AFAD koordinasyonu ile deprem bölgesine ulaştırılacak. 

Konu ile ilgili Bodrum Belediyesi’nden yapılan açıklamada, ihtiyaç listesinde neler olduğu da belirtilerek şu ifadelere yer verildi; 

“Değerli Bodrumlular, AFAD ve Kızılay Başkanlığı tarafından bize iletilen ve aşağıda bilginize sunulan ihtiyaç listesindeki ürünler dışında olmamak kaydı ile yardımlarınızı her gün Konacık Mahallemizde 24 SAAT açık olacak Herodot Kültür Merkezimize getirmenizi rica ediyoruz. 

Bodrum Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığımız koordinasyonunda yürütülmekte olan bu yardım organizasyonu ile toplanacak ürünler kayıt altına alınarak tasnif edildikten sonra Muğla AFAD Başkanlığı vasıtasıyla afet bölgesine ulaştırılacaktır.

İHTİYAÇ LİSTESİ..

Çadır, Battaniye, Kışlık kıyafet, (Kaban, bere, eldiven, kazak, bot, polar vb.) bebek bezi, bebek maması, kadın hijyen paketi, bebek ana kucağı, yağmurluk, hasta yatağı, hasta bezi, engelli sandalyesi, tüplü ısıtıcı, kuru gıda malzemeleri.”