İl Şampiyonası Bodrum'da Yapılacak

Bilardo Muğla İl Şampiyonası 13-19 Ocak tarihleri arasında Bodrum’da yapılacak. 

İl Şampiyonası Bodrum'da Yapılacak

Bilardo Federasyonu Muğla İl Şampiyonası, Oasis AVM’de hizmet veren Akademi Bilardo’da gerçekleştirilecek. 6 gün boyunca 3 bant ve Amerikan Bilardo kategorilerinde gerçekleştirilecek il şampiyonası sonunda Türkiye Şampiyonası’na 1. Etabına gidecek Muğla İli sporcuları belirlenecek. 

Türkiye Bilardo Federasyonu Muğla İl Başkanı ve Akademi Bilardo İşletmecisi Hasan Pamuk, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu turnuvamız her yıl olduğu gibi Türkiye Bilardo Federasyonu Muğla İl Şampiyonası ayağı. Türkiye Şampiyonası’na 1. Etabına gidecek Muğla İli sporcularını da seçme olacak. Turnuvaya katılan sporcular burada aldıkları puana göre sıralamayı oluşturuyorlar. Biz de 13-19 Ocak tarihleri arasında hem 3 bant disiplininde hem de Amerikan Bilardoda 8 ve 9 top disiplininde yarışmalar yapacağız. Bodrum’daki il şampiyonasında tahminen 60’a yakın sporcumuz yarışıyor.  Şimdiden hepsine başarılar diliyorum. Bu turnuvanın sponsorluğunu AVM’mizin yönetim kurulu yapacak. Harcırahları ve konaklamalarını onlar karşılayacak. Bu da bizim açımızdan çok sevindirici. Artık bazı kurumlarımızın bu güzel sporumuza dahil olmasını bekliyorum.”