Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:27:27' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:27:27' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658170

İLAÇLAR KOSOVA’DA…

Konacık Belediyesi ve Anadolu İzcilik Federasyonu işbirliğinde Kosova için düzenlenen...

İLAÇLAR KOSOVA’DA…
Konacık Belediyesi ve Anadolu İzcilik Federasyonu işbirliğinde Kosova için düzenlenen ''İlaç Yardımı Kampanyası'' çerçevesinde toplanan ilaçlar, Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediyesi Hastanesi’ne teslim edildi.

Muğla Valiliği, Sağlık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Muğla Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu, Anadolu İzcilik Federasyonu ve Konacık Belediyesi işbirliğinde Kosova’da yaşanan ilaç ve tıbbi malzeme eksikliğine istinaden başlatılan “Kullanmadığımız İlaçlar Kosova’ya” kampanyası kapsamında toplanan yaklaşık iki bin lira tutarındaki ilaçlar, Kosova’nın Mamuşa Kenti’ne götürülerek düzenlenen törenle yetkililere teslim edildi.

Düzenlenen teslim etme törenine Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, Muğla İl Dernekleri Müdürü Cengiz Demirci, Anadolu İzcilik Federasyonu sorumlusu İlker Cömert ve Pedasa İzcileri katıldı.

Kosova’daki yurttaşlar için ilaç kampanyası düzenlediklerini ifade eden Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi:

“Geçen yıl Kosova için kitap toplama kampanyası başlatarak, 19 bin kitaplı bir kütüphane kurduk. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde Kosovalı kardeşlerimizin ilaç ve tıbbi malzeme eksikliği duyduklarını tespit etmiştik. Bu nedenle de Yarımada’da Konacık Belediyesi olarak bir ilaç kampanyası düzenledik ve kampanya kapsamında topladığımız ilaçları Kosova’ya getirdik. Bizler Türkiye’deki vatandaşlar, belediyeler, belediye başkanları ve yöneticiler olarak burayla ilgilenmeye ve buradaki soydaşlarımızla olan bağlarımızı eskisi gibi tekrar sağlamlaştırmaya gayret sarf etmeliyiz. Bu bağları sağlamlaştırmaya yönelik olarak Kosova’ya yardımlarımız bazen sağlık alanındaki ilaç kampanyası ile bazen kitap toplama kampanyası ile bazen de sosyo-kültürel etkinliklerle devam edecek. Bizleri buradaki soydaşlarımızla buluşmamızı sağlayan ‘İlaç Toplama Kampanyası’na destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.”

Ayrıca Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ve beraberindekiler, Kosova Prizren’de düzenlenen 10. Uluslararası Sanatla Uyanmak Festivali’ne de katıldılar.