İşletmeci Kadını Defalarca Yumrukladı!

Milas’ta market işletmeciliği yapan bir kadın, dükkana müşteri olarak giren ve alkollü olduğu öne sürülen bir kişi tarafından tekme tokat dövülmesine saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Kadının sağ gözünün altında yırtık oluştuğu belirlenirken, kulağının arkasına ise 5 dikiş atıldı.

İşletmeci Kadını Defalarca Yumrukladı!

Olay, geçen Pazar günü Milas’a bağlı Güneş Mahallesi’nde meydana geldi. Alkollü olduğu ifade edilen Kürşat Z. isimli kişi, yarı çıplak bir şekilde alışveriş yapmak için markete girdi. Market sahibi Elif Gültekin'den alkol ve sigara isteyen Kürşat Z., iddiaya göre Gültekin’i sözlü olarak taciz etti. 

Elif Gültekin, yarı çıplak adamın tacizi sonrası adamın marketten çıkmasını istedi. Bunun üzerine çılgına dönen Kürşat Z., kadına saldırmaya başladı. Talihsiz kadın, eline aldığı teleskop copuyla saldırganı uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olamadı. Kadını market içinde darp eden Kürşat Z., kadını yere düşürüp defalarca yumrukladı. Saldırı esnasında başka bir kişinin ise korkup marketten ayrıldığı görüldü. Arka arkaya yumruklarla şiddetini arttıran Kürşat Z., hiçbir olmamış gibi iş yerinden ayrıldı.

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sevk edilen polis ekipleri, olaya müdahalede bulundu. Kadını darp ettiği öne sürülen şahıs, emniyete götürüldü. Şahsın emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

Saldırı sonucu sağ gözünün altında yırtık oluşan ve kulağının arkasına 5 dikiş atılan kadın tedavi edildi. Kadının kendi dükkanında darp edilip yaralanmasına rağmen, zanlının serbest bırakılmasına yakınları sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamayla tepki gösterdi. 

İşletmecinin, kendisini darp eden kişiden şikâyetçi olduğu öğrenilirken polis ekiplerince olayla ilgili soruşturma başlatıldı.