Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 04:42:41' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 04:42:41' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=04 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656474

İSRAİL BAŞKONSOLUSU'NDAN BODRUM BELEDİYESİ'NE ZİYARET

İsrail'in İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen, Başkonsolos Yardımcısı Shira Ben Tzion...

İSRAİL BAŞKONSOLUSU'NDAN BODRUM BELEDİYESİ'NE ZİYARET
İsrail'in İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen, Başkonsolos Yardımcısı Shira Ben Tzion ve Ticari Ateşe Mouneer Agbariya ile Bodrum Belediyesi’ni ziyaret ederek Bodrum Belediye Başkan Vekili Cafer Doğan ile görüştü.

Türkiye-İsrail ilişkilerinin konuşulduğu, turizm değerlendirmelerinin yapıldığı toplantıda Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, BODTO Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Akkaya, Mehmet Ayaz, Deniz Eyinç ile Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Yönetim Kurulu Başkanı H. Halil Özyurt da hazır bulundu.

Bodrum Belediye Başkan Vekili Cafer Doğan, heyeti Bodrum’da görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Sizleri burada görmek ve sizlerle tanışmak bizi çok memnun etti. İnanıyorum ki bu yıl İsrailli turistler, Bodrum’a gelecek ve buradan memnun bir şeklide ayrılacaklar” dedi.

İsrail’in İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen, Türkiye’de birçok bölgede ziyaretlerde bulunduklarını; politik, turistik ve ekonomik içerikli görüşmeler yaptıklarını, Bodrum’u da bu yönleriyle İsrail’den gelecek olan misafirler adına önceden tanımak istediklerini ifade etti. Shai Cohen, Türkiye- İsrail ilişkilerinin normale dönmesinden mutluluk duyduğunu belirterek sadece büyükşehirleri değil ilçeleri de gezerek, buraları yakından görmek istediklerini söyledi. İsrailli turistlerin bu bölgede tatil yapmayı tercih edeceklerini sözlerine ekleyen Cohen, “Bizim turistlerimiz iki dalga halinde gelecek. Birincisi nisan ayında gelecek çünkü büyük bir bayramımız var. Mayıs itibariyle de insanlar yaz tatilini planlamaya başladılar. Akıllı turistler eminim ki Güneybatı Ege’yi seçeceklerdir. Şimdiden planlarını yapmaya başlarlar. Onlar seyahat uyarılarını takip ederler ve eminim ki bu bölgeyi seçeceklerdir. Vatandaşlar, bu günlerde artık yakın bir yer arıyorlar ve tabii ki de fiyatlarda çok önemli. Yunanistan ve Türkiye ilk başta geliyor. Belki Malta. Bu dört yerden birini seçmek zorunda. Tabii ki bu tanıtımlar, İsrail’de bu yerlerin tanıtımının yapılması çok önemli. Güvenlik de çok önemli. Akıllı turist etrafına bakacak ve onun kararını verecektir. Baktığı zaman Türkiye sonuçta çok büyük bir ülke, problem olan yerlerle Bodrum’u ayırt edebileceklerdir.” şeklinde konuştu.

Bodrum’a gelen turist sayıları ile İsrailli vatandaşlarla ilgili bilgilendirmelerde bulunan BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Yaşanan olaylardan sonra İsrailli turistlerin Bodrum’a gelişinde düşüşler yaşanmıştı. Bu sene ise güzel adımlar atılmaya başlandı. Bodrum’a ilk uçak 4 Nisan’da geliyor. Nisan ayında da 11 uçak gelecek. Büyük işler başaracağımıza inanıyoruz. Ben, sizleri Bodrum’da gördüğüm için mutluyum ve teşekkür ediyorum” dedi.

BODER Yönetim Kurulu Başkanı H. Halil Özyurt ise, “Ticaret odamızla seyahat acentelerimizle yerel idaremizle beraber tanıtma vakfı olarak İsrail’de büyükelçimizle görüşüp belediye başkanımızın başkanlığında bir gezi yapıp onları ziyaret edeceğiz. Buranın iklimi diğer bölgelerden farklı olarak kurudur; astım hastaları ilaç almadan iyileşiyor burada. Bodrum'u ziyaret eden Başkonsolos ve ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.