İtalyan Milyarder Ev Bakıyor

Dünyaca ünlü giyim markası Moncler'in sahibi Remo Ruffini Bodrum'dan ev almaya hazırlanıyor. 

İtalyan Milyarder  Ev Bakıyor

Dünyaca ünlü giyim markası Moncler'in sahibi Remo Ruffini Bodrum'dan ev almaya hazırlanıyor. 

İtalyan milyarder 57 yaşındaki Remo Ruffini, 40 Milyon Avro'luk lüks teknesi ile Bodrum’a geldi. Dünyaca ünlü giyim markası Moncler'in sahibi ve CEO'su olan Ruffini, lüks teknesinde yakın dostlarını ağırlıyor. Bodrum’a hayran kaldığını ifade eden İtalyan milyarder, önceki gün yemek yerken görüntülendi. 

Remo Ruffini’nin tasarım harikası yatı da ihtişamıyla dikkat çekti. Yunan adalarını ve Hisarönü körfezini gezdikten sonra Bodrum'a gelen Ruffini’nin bir hafta ilçede  kalacağı öğrenildi.

Öte yandan İtalyan milyarder Bodrum’dan ev sahibi olma için dün bir görüşme yaptı. Yalıkavak Mahallesi’ndeki ünlü modernist mimar Richard Meier tarafından tasarlanan Bodrum Houses isimli siteden ünlü mimara ait evi satın almayı planladığı öğrenilen Ruffini’nin, konuyla ilgili çeşitli görüşmeler yaptığı ifade edildi. 

Yalıkavak Değirmenler mevkiinde bulunan ve tüm Yalıkavak panaromasına hakim olan ev, kalite standartları ve modern mimarisiyle göz dolduruyor. 5100 metrekarelik bahçe alanı içerisinde 950 metrekarelik kullanım alanı olan villa, akıllı ev sistemleri ile donatılmış. Muhteşem villanın satış fiyatının ise 25 Milyon Lira olduğu öğrenildi.