İYİ Parti'de Bayramlaşma

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nda Kurban Bayramı’nın 4’üncü günü bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. 

İYİ Parti'de Bayramlaşma

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nda Kurban Bayramı’nın 4’üncü günü bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. 

Konacık’taki parti binasında İlçe Başkanı Nevzat Kanber evsahipliğinde gerçekleşen törene İYİ Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Disiplin Kurulu Üyesi Koray Hayvacı, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Törende konuşan İlçe Başkanı Nevzat Kanber, herkesin bayramını kutlayarak duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Bir bayrama daha ulaştık. Bayramlar, kardeşlik demek, barış demek. Küskünlerin barıştığı zamanlar demek. Fakat en önemlisi umut demek. Umudumuzu kaybetmememiz gerekiyor. Geleceğe umutla bakmamız gerekiyor. Özellikle doğamıza, çevremize, denizimize, sahip çıkmamız gerekiyor. Güzel bir ortam oldu, teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek yıl deniz kenarında yapacağız” dedi. 

İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ da herkesin bayramını kutlayarak şu ifadelere yer verdi:

“Her türlü zorluğa rağmen partimizi bugünlere getirdik. Büyük Atamızın yolundan ilerliyoruz. Az zamanda çok iş başardık. Bir buçuk yıllık bir parti olarak 4’üncü kurultayımızı yaşadık. 2 önemli seçim geçirdik. Bunların hepsi sizin sayenizde, sizin varlığınızla.”

Kurultay sürecinden de bahseden Şekerdağ, “Özlediğimiz demokrasi İYİ Parti’de yaşatılmaya başlandı. Bundan sonra da devam edecek. Bundan sonra bizim kendi içimizdeki çalışmalarda da, milletvekili seçimlerinde de ya da belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeleri seçimlerinde bizim artık sandık koymamız, önseçim yapmamız lazım. Genel Başkanımızın yaptığı demokrasi şölenine artık gölge düşüremeyiz” diye konuştu. 

Önümüzdeki sürecin hareketli geçeceğini beklediğini sözlerine ekleyen İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, “Ak Parti kanadından Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun partileşme çabaları olduğunu, onların da önünün kesilebilmesi için erken seçim ihtimali olduğunu genel merkez düzeyinden bilgilendirildi. Yani böyle bir ihtimalimiz var. Benim sizden ricam bundan sonraki süreçte yapamadığımız, eksik gördüğümüz şeyleri tamamlamak” şeklinde konuştu.