Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:34:14' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:34:14' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658170

İYİ Parti'den İstifa Etti...

İYİ Parti Meclis Üyesi Numan Cömert, partisinden istifa etti. İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber ise Cömert’in İYİ Parti oylarıyla seçildiğine işaret ederek, meclis üyeliğinden de istifa etmesi gerektiğini söyledi.

İYİ Parti'den İstifa Etti...

2019 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti’den Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Numan Cömert, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Bugünkü meclis toplantına bağımsız üye olarak katılan Cömert, konu ile ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Dünkü grup toplantısında istenmeyen tartışmalara sebep olduğum ve biraz polemik yaşadığım için kırıldığımı ve üzüldüğümüzü buradan belirtmek isterim. Bazı görüşler ve düşünceler uyuşmuyor. Ben de bir sosyal demokrat ruhu olduğu için biraz tartışmadan sonra böyle bir karar aldım. Bunu Sayın İlçe Başkanı Nevzat Kanber ve diğer meclis üyesi arkadaşların anlayışla karşılayacağını ümit ediyorum. Ben de bundan sonra önüme bakacağım. Benim için en önemli olan Bodrum’dur, Belediyedir ve Sayın Başkanım Ahmet Aras’tır. Ben onun bugüne kadar yaptığı tüm çalışmaları destekliyorum. Hep doğru olanları yapmaya çalıştığı için yanında olmaya çalıştım. Bu konuda da İYİ Parti bünyesinde çok eleştiri aldım ve bu da beni çok yıprattı” dedi.

MECLİS ÜYELİĞİNDEN DE İSTİFA ETSİN...

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber ise Cömert'in parti disiplini ve grup kararlarına karşı tavrını eleştirerek şu sözleri sarf etti:

“Numan arkadaşımızı yaklaşık 1,5 seneden beri ekip çalışmasına yönelttik fakat bir türlü bunu başaramadık. Kendisi bu yönde biraz zayıf. Siyaseti farklı bir şekilde algılıyor. Kendisine başarılar diliyoruz ama şöyle bir şey var; onun üzerinde 35 bin İYİ Parti oyu var. Ben kendisini ilkeli davranmaya ve meclis üyeliğinden de istifa etmeye davet ediyorum” dedi.