JASAT Hırsızlık Şebekesini Yakaladı!

Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT), Muğla genelinde Jandarma bölgesindeki motosiklet hırsızlıkları ile ilgili başlattığı çalışmada, 4 kişilik bir hırsızlık şebekesini ortaya çıkarttı. Çalınan 3 motosiklet bulunarak sahiplerine teslim edildi. 4 kişilik şebekenin 1 üyesi yakalandı, kimlikleri belirlenen 3 şahsın daha yakalanması için çalışmalar sürüyor.

JASAT Hırsızlık Şebekesini Yakaladı!

Muğla İl Jandarma Komutanlığı'ndan yapılan açıklamada, Bodrum'un çeşitli mahallelerinden 3 motosiklet hırsızlığı da aralarında olmak üzere, il genelinde 4 motosiklet 1 de işyeri hırsızlığının zanlılarının yapılan çalışmalarla belirlendiği vurgulanarak şu ifadeler kullanıldı;

"Muğla İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde motosiklet hırsızlığı olaylarını aydınlatmak maksadıyla Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) tarafından yapılan çalışmalar sonucunda Ula İlçesi Karabörtlen Mahallesinde meydana gelen (1) motosiklet hırsızlığı, Bodrum İlçesi Güvercinlik Mahallesi ve Küçükbük mahallesinde meydana gelen (2) motosiklet hırsızlığı, Milas İlçesi Baharlı mahallesinde meydana gelen (1) motosiklet hırsızlığı, Bodrum İlçesi Gündoğan mahallesinde meydana gelen (1) iş yerinden hırsızlık olayı aydınlatılmış olup, olaylar ile ilgili 1 şahıs yakalanmış, 3 şahsın yakalama çalışmalarına devam edilmektedir. Olayda çalınan 3 motosiklet bulunarak sahiplerine teslim edilmiştir."