JCI BODRUM'DA GÖREV DEĞİŞİMİ...

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Bodrum Şubesinde yapılan devir teslim töreniyle,...

JCI BODRUM'DA GÖREV DEĞİŞİMİ...
Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Bodrum Şubesinde yapılan devir teslim töreniyle, 2016 Dönem Başkanı Ozan Vurucular göreve başladı.

2010 yılından bu yana Bodrum’da çalışmalarını sürdüren Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Bodrum Şubesinde görev değişimi için bir tören düzenlendi. Devir teslim törenine Türkiye İş Dünyasından sorumlu Başkan Yardımcısı Burcu Erol Atasoy, JCI Maltepe 2012 Başkanı Murat Özgür Hatipoğlu, Bodrum İşadamları ile çok sayıda JCI Bodrum üye ve aday üyeleri katıldı.

2015 dönem başkanı Tansel Göçmen, JCI BODRUM’da başkanlık yapmanın gururunu ve onurunu yaşadığını belirtirken, Kendi yönetimine ve JCI Türkiye yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Türkiye İş Dünyasından sorumlu Başkan Yard. Burcu Erol Atasoy, Özgür Plajın proje direktörü Tevfik Oytun Ateş’e özverili çalışmasından dolayı İnsanlığa hizmet teşekkür plaketi verdi. Gecede JCI Bodrum’a katılan 5 yeni üyeye de üyelik pinleri takıldı.

2016 Dönem Başkanlığa seçilen Ozan Vurucular, 2015 dönem başkanı Tansel Göçmen’e teşekkür plaketi verdikten sonra yaptığı konuşmada, büyük bir sorumluluk aldıklarını ve bunu layıkıyla yerine getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, 2016’da JCI Bodrum olarak yapacakları birçok iş ve projeleri olduğunu söyledi. Derneğin tanınırlığını artırarak Bodrum’daki genç Liderleri derneğe kazandırmak istediklerini ve aktif bir vatandaş olarak Bodrum’da yapacakları projelere destek olacaklarını belirten Vurucular, bu önemli gecede yanlarında olan bütün üyelerine, aday üyelerine ve tüm misafirlere verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.