Kaan Erenler Yaşamını Yitirdi

15 yıl boyunca Bodrum Sağlık Vakfı’nda emek veren Kaan Erenler, 44 yaşında yaşamını yitirdi.

Kaan Erenler Yaşamını Yitirdi

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nda çalışan bedensel engelli 44 yaşındaki Kaan Erenler, bir süre önce kolon kanserine yakalandı. Kemoterapi tedavisi gören Erenler, hayata tutunamadı. 

Turgutreis’te ailesi ile birlikte yaşayan Kaan’ın cenazesi, defnedilmek üzere Zonguldak’a gönderildi. 

EMEKLİLİK İKRAMİYESİNİ VAKFA BAĞIŞLAMIŞTI

Kas Hipotrofisi hastalığı nedeniyle bedensel engeli bulunan Kaan Erenler, 4 yıl önce emekli olmuş ve 17 Bin TL olan emekli ikramiyesini çalıştığı Bodrum Sağlık Vakfı’na bağışlamıştı. Erenler’in bu örnek davranışı, büyük takdir toplamıştı. 

Öte yandan Kaan Erenler’in ölümü ile ilgili vakfın sosyal medya hesabından bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Vakfımızın başı sağ olsun… Vakfımızın Seramik Atölyesinden emekli sevgili Kaan Erenler, 20 Nisan Salı günü, mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşüp, yaşama veda etti.  15 yıldır vakfımız seramik atölyesine emek vermiş, çalışmalarıyla, azmiyle arkadaşlarına, sevenlerine ve tüm Bodrum’a örnek olmuştur.  Öğrencimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı ailesi olarak kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Cenazesi 22 Nisan Perşembe günü memleketi Zonguldak’ta toprağa verilecektir. Mekânın cennet olsun Kaan… Seni unutmayacağız…”