Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 06:29:04' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 06:29:04' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=06 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658229

Kadavra Köpeği İle Arama Yapıldı

Bodrum’da sabah saatlerinde bir insan kafatasının bulunmasının ardından harekete geçen ekipler, bedenin kalan bölümünü bulmak için arazide kapsamlı arama yapıyor.

Kadavra Köpeği İle Arama Yapıldı

İçmeler mevkisinde faaliyet gösteren bir tersanenin çalışanları sabah saatlerinde bahçede bir insan kafatası görünce kısa süreli bir şok yaşadılar. Tersane çalışanları, durumu hemen polise bildirdi. İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher ile çok sayıda polis ekibi, olay yerine intikal etti. Cumhuriyet savcısı ve polis incelemesinin ardından kafatası kimliği belirlenmek üzere bölgeden alındı. 

Güvenlik kamerası incelemelerinde tersanede bakılan köpeğin gece saatlerinde ağzında kafatasıyla tersaneye geldiği belirlendi.  

Muğla İl Jandarma ekipleri ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kadavra köpeğinin de desteğiyle arazide arama yaptı. Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği ekiplerinin de katıldığı arama çalışmaları, havadan da drone ile yapıldı.

Öte yandan bulunan kafatasının İçmeler mevkisindeki boyacılık yaptığı tersanede yaşayan ve 2019 yılı Aralık ayı sonunda arkasında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolan 36 yaşındaki Mehmet Ali Koran’ın olabileceği ifade edildi. 

 Soruşturma çok yönlü olarak sürdürülüyor.