KADINA ŞİDDET BU KEZ YÜZÜNÜ BODRUM'DA GÖSTERDİ!..

Bodrum'da bir kadın tartıştığı eşi tarafından bıçaklandı. Talihsiz genç kadın canını...

KADINA ŞİDDET BU KEZ YÜZÜNÜ BODRUM'DA GÖSTERDİ!..
Bodrum'da bir kadın tartıştığı eşi tarafından bıçaklandı. Talihsiz genç kadın canını yakınlardaki bir işletmeye sığınarak kurtardı.

Alınan bilgiye göre, Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarında, İsmail T. ile eşi Elif T. arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine İsmail T. eşini karın bölgesinden ve sağ elinden bıçakladı.

Olayın ardından eşinden kaçan Elif T. çevrede faaliyet gösteren bir restorana sığınarak çalışanlardan yardım istedi. İşletmecilerin durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirmesi üzerine bölgeye ilk olarak Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma ekipleri ulaştı.

Ekip içerisinde bulunan bir doktor yaralı kadına ilk müdahaleyi yaparak sakinleşmesini sağladı. Yaralı kadın daha sonra olay yerine gelen 112 ambulansla Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Vücuduna aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan kadının tedavisine başlanırken, olayın ardından kaçan İsmail T.'nin ise bir süre sonra polis merkezine teslim olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.