Kadınlara Ücretsiz Güzellik Tüyoları

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, kadınların en gündemde konularından biri olan ‘makyaj’ üzerine eğitimler düzenliyor. 

Kadınlara Ücretsiz Güzellik Tüyoları

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, kadınların en gündemde konularından biri olan ‘makyaj’ üzerine eğitimler düzenliyor. 

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, kadınlar arasındaki en trend başlıklardan ‘makyaj’ üzerine aralık ayı boyunca eğitim veriyor. 7 Aralık Cumartesi günü ‘Cilt temizliği ve makyaja hazırlık’ konusu üzerinde ilki gerçekleşen eğitimde genel cilt temizliği, makyaj öncesi cilt temizliği, ten rengine uyumlu fondöten seçimi ve ürün seçiminde yapılan temel hatalar konuşuldu. Eğitimler, 14 Aralık Cumartesi günü ‘Yüz tipine göre makyaj’ eğitimi ile devam etti. 

21 Aralık Cumartesi günü ‘Sık yapılan makyaj hataları’ ve 28 Aralık Cumartesi günü ‘Kalıcı Makyaj’ konuları ile 14.00 – 15.00 saatleri arasında, Oasis Küçük Toplantı Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleşecek. Workshoplara, gelecek etkinlik ve Oasis kampanyalarından haberdar olunmasını ve faydalanılmasını sağlayan ücretsiz Oasis Kart kaydı ile katılım sağlayan kadınlar, eğitimler sonunda yüz tipine ve cildine göre en uygun makyajı yapmayı öğrenecek.

Eğitimde, kadınların kendilerini iyi hissetmeleri ve aynı zamanda iyi görünmeleri için vazgeçilmez olan, ihtiyaçtan çok hobi haline gelen ve yıllar geçse de yerini farklı bir hobiye bırakmayan makyaj konusunda çeşitli konulara değinilecek. Geçmiş yıllarda birçok tanınmış isimle çalışmış ve Bodrum’da gelin makyajı ve kalıcı makyaj konularında isim yapmış Makyaj Uzmanı Bahar Şahin tarafından verilen eğitim ve workshop esnasında katılımcılar, kendileri için hazırlanmış alanda, kendi makyaj malzemeleri ile öğrendiği bilgileri uygulayarak deneyimleme fırsatı da yakalayacak.