KAN ACİL DEĞİL, SÜREKLİ İHTİYAÇTIR!

Konacık Belediyesi ve Kızılay Marmaris Kan Bağışı Merkezi işbirliğinde düzenlenen...

KAN ACİL DEĞİL, SÜREKLİ İHTİYAÇTIR!
Konacık Belediyesi ve Kızılay Marmaris Kan Bağışı Merkezi işbirliğinde düzenlenen “Gönüllü Kan Bağışı Kampanyası” yoğun ilgi gördü.

“Kan Acil Değil, Sürekli İhtiyaçtır” sloganıyla yola çıkılarak, Konacık Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen “Gönüllü Kan Bağışı Kampanyası”na vatandaşlarla birlikte belediye personeli de kan vererek, destek oldu.

Düzenlenen kampanyada kan vermeye gelen vatandaşların önce formları doldurularak, kan değerleri ölçümleri yapıldı. Daha sonra ise, doktor tarafından muayene edilen vatandaşlar, kan bağışında bulundular.

Kızılay’ın Türkiye genelinde düzenlediği ‘Gönüllü Kan Bağışı’ kampanyalarına destek vermeye devam edeceklerini belirten Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun; “Yapılan kan bağışlarının ihtiyaç sahibi insanlara gidecek olması bizleri çok mutlu ediyor” diyerek, kan bağışı kampanyasına destek olan vatandaşlara teşekkür etti.

Konacık Belediyesi ve Kızılay Marmaris Kan Bağışı Merkezi işbirliğinde düzenlenen “Gönüllü Kan Bağışı Kampanyası” kapsamında Konacıklı vatandaşların 50 ünite kan bağışında bulunduğu bildirildi.