Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:55:28' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:55:28' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657527

KAN BAĞIŞINDA BODRUM LİDER…

Kızılay Marmaris Kan Bağış Merkezi tarafından ayın belli günlerinde Bodrum’da düzenlenen...

KAN BAĞIŞINDA BODRUM LİDER…
Kızılay Marmaris Kan Bağış Merkezi tarafından ayın belli günlerinde Bodrum’da düzenlenen kan bağışı kampanyasına Bodrum halkının yoğun ilgi gösterdiği bildirildi.

3 gün boyunca Bodrum’un çeşitli bölgelerinde kan bağışı toplayan yetkililer, en son Nurol Kültür Merkezinde kan bağışı topladılar. Bodrum Kızılay şubesinin de destekleriyle düzenlenen kan bağışına çok sayıda vatandaş destek verdi.

Yetkililer, Bodrum’a her geldiklerinde bağışçı sayısının giderek arttığını ve bu durumdan dolayı çok memnun olduklarını belirtiyor.

Marmaris Kızılay Kan Toplama Merkezi Doktorlarından Serpil Öner, 3 gündür Bodrum’da bulunduklarını belirterek, şunları söyledi:

“3 gündür Bodrum bölgesindeyiz. Dün Ortakent belediyesi ile ortak bir çalışmamız oldu, bugün de Bodrumdayız. Bodrum halkı her zaman ilgili onun için bizde onları yalnız bırakmak istemiyoruz. 3 senedir bu bölgeye çalışıyoruz. Bodrum kan bağışı konusunda duyarlı. Her geldiğimizde gayet başarılı bir ekip çalışması oluyor. Ama bunun altında Bodrum’daki Kızılay şubesi ve diğer STL’ların desteklemesinin de büyük avantajı var. Zaman içinde belli bir havuzumuz oluştu. Burada veya başka bir yerde olduğumuzu öğrendikleri zaman muhakkak gelip kan bağışında bulunuyorlar. Bu konuda herhangi bir sıkıntımız olmuyor.”