Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:10:55' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:10:55' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657513

Karakaya; 'Takımımıza Güveniyoruz'

Bodrumspor ligin 12’inci haftasında evinde Boluspor ile karşılaşacak. Maçın hazırlıklarını sürdüren Bodrumspor’da kaleci Diogo ve Dejan'ın sakatlıklarından dolayı forma giyip giyemeyecekleri belirsizliğini korurken, yeşil-beyazlı ekip yeniden galibiyet serisi yakalamak için maçta gülen taraf olmak istiyor. Takımdaki gidişattan dolayı mutlu olduğunu belirten Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, 'Biz takımımıza güveniyoruz. Bodrum’u en iyi şekilde temsil etmek ve bu ligde kalıcı olmak, iyi futbol izletmek gibi amaçlarımız aynı şekilde devam ediyor' dedi.

Karakaya; 'Takımımıza Güveniyoruz'

Spor Toto 1’inci Lig’de mücadele eden Bodrumspor geçtiğimiz hafta ligi bay olarak geçti. Yeşil-beyazlı ekip ligin 12’inci haftasında evinde Boluspor ile karşılaşacak. Ligde son 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan Bodrumspor 18 puanla 4’üncü sırada yer alıyor. Boluspor maçı hazırlıklarını Yalıçiflik Tesisleri’nde sürdüren yeişil-beyazlı ekipte, kaleci Diogo ve Dejan’ın sakatlıklarından dolayı durumlarının maç gününe kadar belirsiz olduğu belirtildi. Boluspor karşısında galibiyet alarak yeniden seri yakalamak isteyen yeşil-beyazlı ekipte morallerin yerinde olduğu görüldü. Öte yandan, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ve kulüp yöneticisi Zeynel Kılıç takımın antrenman çalışmalarını yerinde takip etti.

BURASI ÇOK HUZURLU BİR KULÜP

Ligin 10 haftasında takımın performansından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Biz takımımıza güveniyoruz. Bodrum’u en iyi şekilde temsil etmek ve bu ligde kalıcı olmak, iyi futbol izletmek gibi amaçlarımız aynı şekilde devam ediyor. Bodrumspor ailesi olarak burası çok huzurlu bir kulüp. Birlik ve beraberliğin yüksek olduğu bir kulüp ve bu da sahaya yansıyor Bodrum’a karşı ilgi günden güne artıyor. Ben takımımıza, teknik heyetimize, yöneticilerimize, Öztürk ailesine, Bodrum’a ve belediye çok teşekkür ediyorum bu birlik ve beraberlikle güzel işler yapacağız” diye konuştu.

BİZ İYİ BİR TAKIMIZ

Boluspor’un zor bir rakip olduğunu ancak yeşil-beyazlı ekibinde iyi bir takım olduğunu belirten Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Ev sahibi takım için sıkıntılı bir ekip ama herkesin kendine göre bir artısı var. Bizimde özellikle mücadele ruhu yüksek bir takım olmamız ve bunu sürdürebildiğimiz takdirde, her rakibimizi yenebiliriz veya maç sıkıntılı da geçebilir. İyi bir maç olacağını düşünüyorum. İyi bir rakiple oynayacağız ama bizde iyi bir takımız. Bu ligde ses getirebileceğimizi herkese gösterdiğimizi düşünüyorum. Bunu sürdürebilmenin peşindeyiz. İki haftadır Onur’dan yoksunduk. Dejan Sakarya maçında bileğini burktu. Yeni yeni idmanlara başladı. Bu hafta Dejan tam yetişmeyebilir ama Diogo ile alakalı ciddi  bir sıkıntımız var, ondan da yoksun olabiliriz. Biz geçmişe dönüp bakmıyoruz. Oradan yapmış olduğumuz hatalardan ders çıkartıp o hataları bir daha yapmamak üzerine yol alıyoruz” dedi.

Bodrumspor’un tecrübeli oyuncularından Recep Aydın, “Geçtiğimiz haftayı bay olarak geçtik. Rakiplerimiz kazandı, sıralama olarak bir-iki sıra aşağıya indik. Bu dönemde çok iyi çalıştık, hala çok iyi çalışıyoruz. Bu ligde Boluspor için geçerli değil en alttaki takımla oynamak bile çok zor. Her maç çok zor, her maça aynı ciddiyette çok çalışarak hazırlanıyoruz. Elimizden geleni her maçta çok iyi yapmaya çalışıyoruz. Diğer maçlara baktığımızda takımımızın diğer takımlara göre daha olgun futbol oynayıp daha çok mücadele eden bir takım olarak gözüküyor. Bunu devam ettirmeye çalışacağız. Alabildiğimiz bütün puanları alıp ligi en iyi yerde bitireceğiz. Ziraat kupasında Altınordu ile karşılaşacağız. Bu maçta heyecandan ziyade benim eski arkadaşlarım var orada. Çok güzel bir arkadaşlık ortamımız olmuştu. Onları göreceğim benim için mutluluk verici bir olay, inşallah skorda istediğimiz sonucu biz alırız ve öyle döneriz” diye belirtti.