Karakoldaki İfadesi Ortaya Çıktı!

Bodrum’da sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli’nin, karakolda verdiği ifade ortaya çıktı.

Karakoldaki İfadesi Ortaya Çıktı!

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi olarak ünlenen Hazal Mesudiyeli, geçen Mart ayında Yahşi Kavşağı civarındaki bir taş evde gerçekleşen olayda erkek arkadaşı S.K.’ı bıçakla yaraladığı için gözaltına alınmıştı. Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Mesudiyeli’nin polis merkezinde verdiği ifade ortaya çıktı.

Hürriyet’ten Behlül Aydın imzasıyla yayınlanan haberde, Mesudiyeli'nin ifadesinde oldukça garip iddialarda bulunduğu dikkat çekiyor. Mesudiyeli ifadesinde “Alkol aldıktan sonra S. birden boğazıma sarıldı ve ‘Şeytanla anlaşma yapacaksın, karşılığında da beni kazanacaksın’ dedi. Ben de ‘Seni istemiyorum, ter kokuyorsun, paran da yok’ dedim. Belime tekme attı, yuvarlandım. Ağlayınca beni teselli etmek için elindeki kolyeyi boynuma taktı, ‘Sen artık tarikat üyesisin, benden başka erkeğin olamazsın’ dedi. Evden gitti ve döndüğünde elinde kocaman bir pelüş ayı vardı. Ben hediyeyi beğenmeyince, mutfaktan aldığı bıçağı bacağına sapladı” dedi.

'KANIMI YALAYACAKSIN!..' 

26 yaşındaki Hazal Mesudiyeli, olayların gecenin ilerleyen saatlerinde daha da şiddetli bir hale geldiğini ifade ederek; “S., kanayan bacağını göstererek ‘Kanımı yalayacaksın’ dedi. Bu sırada bıçak omzuna saplandı. Bunun üzerine evde bulunan arkadaşı Gökhan’dan yardım istedi” dedi. 

Olay sırasında evde bulunan G.M. ise alınan ifadesinde Mesudiyeli’nin doğru söylemediğini belirtti. Hazal Mesudiyeli, 3 yıllık sevgilisi S.K.'ın kendi kendini bıçakladığını iddia ederken, görgü tanığı G.M. ise bunun gerçek olmadığını, Mesudiyeli'nin "S.'ı bıçakladım" dediğini iddia etti.