KARATAŞ'TA KRİZE İNAT KAMPANYA

Ülkede yaşanan ekonomik kriz, özellikle vatandaşı etkiledi. Kriz üzerine bazı işletmeler...

KARATAŞ'TA KRİZE İNAT KAMPANYA
Ülkede yaşanan ekonomik kriz, özellikle vatandaşı etkiledi. Kriz üzerine bazı işletmeler ise ürünlerini satabilmek için oldukça uygun kampanyalar hazırlayarak halkı mağazalarına çekmeyi başardılar. Konacık'ta yer alan Karataş Mobilya da şu sıralar hazırladıkları kampanya ile gündemde. "1 halı alana 2.'si bedava, üstelik kredi kartına 12 ay taksitle" sloganıyla başlatılan kampanyaya Bodrum halkı yoğun ilgi gösteriyor.
Kampanyadan memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar, yaşanan kriz ile birlikte ihtiyaçlarına ara vermeyi planladıklarını ancak bu gibi kampanyalar yapılınca da faydalandıklarını, çünkü bütçeyi sarsmadığını ifade ettiler.
Karataş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karataş da, müşterilerle bizzat kendisi ilgilenerek yoğun talebe cevap vermeye çalıştı. Karataş Kent TV mikrofonlarına "Krizden korkmaya gerek yok, önemli olan gerekli önlemleri almak" dedi. Karataş, ülkede yaşanan krizin ciddi boyutlarda olduğunu ifade ettiği konuşmasına şöyle devam etti :
"Kriz ortada. Bu nedenle de hem vatandaş hem de biz zor durumda kalmadan bu krizi rahatça atlatabiliriz. Kriz de yaşansa ihtiyaç bitmez. Yeni evlenenler ya da ihtiyacı olanlar, kriz yüzünden bu ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geldiler. Bu kampanyamız diğer firmalara da örnek olsun. Saray Halı'nın düzenlediği bir alana bir bedava kampanyası ile bir halı fiyatına 2 tane halı alıyorsunuz, 12 aya kadar da bölerek ödeme kolaylığı da yapıyoruz. Vatandaşlarımıza bizler bu gibi kampanyalar hazırlamalıyız ki krize karşı direnmeyi de öğrenelim."