Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:03:15' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:03:15' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658322

''KARİA, KARİALILAR VE MYLASA'' SEMPOZYUMU

Milas'ta ''Karia, Karialılar ve Mylasa'' sempozyumu başladı.Milas Belediyesince...

''KARİA, KARİALILAR VE MYLASA'' SEMPOZYUMU
Milas'ta ''Karia, Karialılar ve Mylasa'' sempozyumu başladı.Milas Belediyesince düzenlenen sempozyuma aralarında yabancıların da olduğu çok sayıda akademisyen katıldı.
Milashan Otel'de düzenlenen sempozyumun açılışında konuşan gazeteci Olcay Akdeniz, Milas'ta Karia dönemine ait çok önemli kalıntılar olduğunu belirtti.
Milas Belediye Başkanı Hürol Önder ise sempozyumun düzenlenmesine katkı sağlayanlara teşekkür etti.Önder, şöyle konuştu:
''Karia ve Menteşe Beyliği'ne başkentlik yapmış bir ilçenin belediye başkanı olarak ilçemizin tanıtımına, tarihimizin aydınlatılmasına katkı sağlayacak bu sempozyumun geleneksel hale gelmesini sağlamak da bizlerin görevidir. Karia, Karialılar ve Mylasa sempozyumunun yapılmasında emeği geçen ve bizleri kırmayarak buraya kadar gelen herkese teşekkür ederim.''
Milas Kaymakamı Şahin Aslan da Milas'ın tarihi kalıntılar açısından zengin bir yer olduğunu kaydetti.
Aslan, ''Uygarlıklar dünün emaneti, geleceğin hakkıdır. Tarih sonsuz bir nehir gibidir. Böylesine güzel bir organizasyonda bizleri bir araya getiren Milas Belediyesi'ne teşekkür ederim'' diye konuştu.
Sempozyumda Prof. Dr. Wolfgang Blümel, Prof. Dr. Frank Rumschaid ve Antik İasos Kenti Kazı Heyeti Başkanı Dr. Fede Berti, uzun yıllar Milas'ta Karia Uygarlığı üzerine yaptıkları araştırmalarda elde ettikleri bilgileri aktardılar.