Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 04:57:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 04:57:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=04 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656448

KARNAVAL SONA ERDİ…

2. Uluslararası Bodrum Karnavalı Belediye meydanında düzenlenen Amsterdam Klezmer...

KARNAVAL SONA ERDİ…
2. Uluslararası Bodrum Karnavalı Belediye meydanında düzenlenen Amsterdam Klezmer Band(NDR) ve İngiltere’den gelen Hintli Bollywood Eguation konserleri ile sona erdi.

Hollanda’dan gelen 7 kişilik gurubun özellikle nefesli ve ritim sazlardan oluşan orkestrası Balkan ezgileri ile izleyenlerin beğenisini kazandı. Karnavalın son gurubu olarak sahne alan Hintli topluluk, Londra BBC de radyo Dj’i olan Rita'nın müzikleri ve Hint dansları ile hem Bodrumluları hem de tatilcileri eğlendirdi.

9 Eylül tarihinde başlayan ve 7 gün süren Karnaval kapsamında; çeşitli fotoğraf sergileri, çocukların resim performansları, Karnaval yürüyüşü, folklor gösterileri, animasyon gurupları, Bodrum Karnavalı Yelken Yarışları, "Asiye Özkeskin" İpeğin Dilinden Otantik Esintiler isimli defilesi, Gülşah İkbal Cesur ve 4 yaşındaki kızı Neslişah'ın ebru performansı, Özlem Tekin, Kardeş Türküler, Tepecik Senfoni, Dirty Rich(UK) & Athena Konserleri ve Okay Temiz ritim gösterileri yer aldı.

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Kültür Sanat Topluluğu tarafından düzenlenen karnavalın koordinatörü Necmi Cavlı açıklamasında "İlkini geçen yıl yaptığımız karnavaldan oldukça olumlu sonuçlar aldık. Bodrum, eğlence merkezinin kalbi ve eğlence sokakta yapılır. 'Bodrum Her gün Sokakta' sloganımızla, karnavalımızı gerçekleştirdik" dedi.