KARTANELERİNE YENİ YIL ETKİNLİĞİ

Özel Bodrum Kartanesi Anaokulu, Ortakent'te faaliyet gösteren bir alışveriş merkezinde...

KARTANELERİNE YENİ YIL ETKİNLİĞİ
Özel Bodrum Kartanesi Anaokulu, Ortakent'te faaliyet gösteren bir alışveriş merkezinde yılbaşı için etkinlik düzenledi. Merkezin etkinlik ve oyun alanında düzenlenen faaliyetlere çok sayıda çocuk ve aileleri ilgi gösterdi.

Etkinlikte okul tarafından getirilen yılbaşı malzemeleri çocuklar ve velileri tarafından özenle boyanarak işlendi. Çalışmalarını annelerinin de yardımıyla tamamlayan miniklerin mutlulukları gözlerinden okundu.

Bazı minikler ise düzenlenen yüz boyama etkinliğine katıldı. Çeşitli figürleri yüzlerine çizdiren çocuklar, gönüllerince keyifli bir gün geçirdi.

Özel Bodrum Kartanesi Anaokulu Müdürü Özlem Akdoğan, yılbaşı öncesinde anaokulu olarak Bodrum'da yaşayan çocuklara küçük bir hediye verdiklerini söyledi. Çocuklar ve ailelerin, yaptıkları hediyeleri evlerine götürdüğünü ifade eden Akdoğan, şöyle konuştu:

"Çocuklar ve aileler bu etkinlikleri yapıyorlar, daha sonra yaptıkları çalışmaları da evlerine götürüyorlar. Aynı zamanda da yüz boyaması yapıyoruz. Böylelikle güzel bir hafta sonu geçişmiş oluyoruz. Hem çocuklar, hem aileler, hemde bizler. İki hafta önce de benzer bir etkinlik düzenledik ve ilgi oldukça yoğundu. Bu etkinliği bir kez daha tekrarlamak istedik" dedi.