KARTANESİ ANAOKULU’NDA ÇİFTE HEYECAN

Özel Bodrum Kartanesi Anaokulu, Bodrum Marmara Koleji Halikarnassos Kültür Merkezinde...

KARTANESİ ANAOKULU’NDA ÇİFTE HEYECAN
Özel Bodrum Kartanesi Anaokulu, Bodrum Marmara Koleji Halikarnassos Kültür Merkezinde yılsonu gösterisi ve babalar günü adına özel bir etkinlik düzenledi.

Etkinliğin açılış konuşması için sahneye gelen Okul Kurucusu Elvan Bilgin'in konuşmasının ardından, babası Ünsal Duman'ı sahneye davet ederek çiçek verip babalar gününü kutlaması ve bugüne kadarki emekleri için teşekkür etmesi salonda duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Okul Müdürü Nilgün Duman'ın konuşmasının ardından Saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Gösterilerde 6 yaş gurubu öğrencisi Zeynep Ada Sevinç İstiklal Marşının tüm kıtalarını eksiksiz okuyarak gösterisinin sonunda Türk bayrağı çıkardı.

Yeşil Yoncalar sınıfının gerçekleştirdiği eller eller şap şap dansıyla gösteri devam etti. Anasınıfının öğretmenleriyle hazırladığı Bodrum yöresi gelin alma folklor gösterisindeki çocukların oyunu izleyicilerden tam not aldı. Sarızambaklar sınıfının folklor gösterisiyle program devam etti.

Anasınıfının yaptığı mezuniyet valsı ve şarkının duygu dolu melodisi salondaki anne ve babaları ağlattı. Sarı Zambaklar sınıfının gerçekleştirdiği dans gösterisindeki mor kostümler çocukların dansları kadar ilgi çekiciydi.

Gösterinin sonunda anasınıfı öğrencileri okul öncesi katılım belgelerini öğretmenleri ve okul idarecilerinden alarak mezuniyet keplerini havaya fırlattılar.

Okul Kurucusu Elvan Bilgin'in personeline sunduğu teşekkür plaketleriyle Kartanesi Anaokulu gösterisi sona erdi.