Kaşıbeyaz Kapılarını Açtı...

Türkiye'nin en ünlü et lokantalarından biri olan Kaşıbeyaz'ın, Bodrum'da açtığı işletmesi “Kaşıbeyaz Bodrum” restoran kapılarını misafirlerine açtı.

Kaşıbeyaz Kapılarını Açtı...

65 seneyi aşkın bir süredir faaliyet gösteren ünlü restoran zinciri Kaşıbeyaz, birkaç ay önce Bodrum’da faaliyetine başlamıştı. Bitez Mahallesi Bergamut Caddesi üzerinde açılan işletme, pandemi nedeniyle sadece paket servis hizmeti veriyordu. Geniş bahçesinde faaliyete geçen Kaşıbeyaz'ın açılışı dolayısıyla verilen davete çok sayıda seçkin konuk katıldı. Kaşıbeyaz Bodrum’un lezzetleri davetlilerden tam not aldı. 

Kaşıbeyaz Bodrum işletmecilerinden Suat Kaşıbeyaz, açılışta Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Bodrum’a uzun zamandır zaten gelmek istiyorduk. Doğru bir mekan arıyorduk ve bulduk. Allah’ın izniyle bugün de açılışımızı yapıyoruz. Bodrum’da hedeflerimiz var. Burada yaz-kış hizmet vereceğiz. Lezzetlerimizi Bodrumlulara tattırmak istiyoruz. Burada bu alanda büyük bir eksiklik vardı, onu tamamlamaya geldik" dedi. 

Bergamut Caddesi’nde geçen yıllarda Baa Bahçe ismiyle hizmet veren işletmenin yerini devralan Kaşıbeyaz lezzetlerinin dışında, geniş bahçesinde oturma alanları ve yeşil alanlarıyla misafirlerinden tam not aldı.