SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:44:37' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:44:37' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661083

KAVŞAĞIN AKILLI OLMASI YETMİYOR, SÜRÜCÜLERE DE AKIL LAZIM!..

Bodrum-Turgutreis Karayolu üzerinde aşırı hız nedeniyle meydana gelen trafik kazasında...

KAVŞAĞIN AKILLI OLMASI YETMİYOR, SÜRÜCÜLERE DE AKIL LAZIM!..
Bodrum-Turgutreis Karayolu üzerinde aşırı hız nedeniyle meydana gelen trafik kazasında emniyet kemeri hayat kurtardı.

İddiaya göre süratle Bitez kavşağına giren gelen Kerem A.Ç. idaresindeki bir otomobil, aynı yöne seyir halinde olan ve kavşak için yavaşlayan Aslan Sancaklı idaresindeki 34 HM 0112 plakalı otomobile arkadan çarptı.

Kazayı gören bir vatandaş o anları şu sözlerle anlattı:

“Ben arabayı havadayken gördüm. Refüje çarpınca 1-2 metre havalandı araba. Arkadan gelen araç çok hızlı geldi, bu araba çok hızlı vurdu” dedi.

Çarpışmanın şiddetiyle takla atan 34 HM 0112 plakalı araçta bulunan Aslan ve Duygu Sakaryalı ters dönen araçta sıkıştı. Emniyet kemeri sayesinde koltukta asılı kalan yaralılardan Duygu Sancaklı ve eşi kazanın etkisiyle şoka girdi.

İtfaiye, polis ve sağlık ekiplerinin çabalarıyla ters dönen araçtan çıkarılan yaralılar, olay yerinde hazır bekletilen ambulanslara taşınarak, ilçedeki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Yaralıların tedavilerinin devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan kaza sırasında Duygu Sakaryalı'ya ait olduğu belirtilen 'Paşa' isimli köpek ise araçtan fırladı. Kazayı gören bir vatandaşın yakalayarak sakinleştirdiği köpek, ambulansta tedavi gören sahibine gösterildi. Yaralı halde köpeğine sarılarak öpen Sakaryalı, daha sonra hastaneye sevk edildi.

Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.