Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:41:15' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:41:15' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657523

KAYMAKAMLIK UMUT OLDU…

Cumhuriyet Mahallesi Kalekonut sitesinde yaşayan, hatta yaşamaya çalışan bir ailenin...

KAYMAKAMLIK UMUT OLDU…
Cumhuriyet Mahallesi Kalekonut sitesinde yaşayan, hatta yaşamaya çalışan bir ailenin zor günler geçirdiğini öğrenen Bodrum Kaymakamlığı duruma el koydu.

Aile reisi Sadettin Meme geçirdiği damar tıkanıklığı yüzünden felç kalarak yatağa mahkum kaldı. Anne Hava Meme eşine bakmak için biran olsun başından ayrılamadı. Turgutreis Hayri Sabancı Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi olan Büşra ise maddi yetersizlikler nedeni ile okulunu bırakmak zorunda kaldı.

Ailenin durumu iletilen Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan’ın girişimleriyle Meme ailesi için bir umut doğdu. İlk önce Meme ailesinin yaşadığı eve gönderilen ambulans ile baba Sadettin Meme Bodrum Devlet Hastanesine sevk edildi. Daha sonra Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından yetkililer ailenin yaşadığı evi ziyaret ederek gerekli yardımın bağlanması için incelemelerde bulundular. Okulunu bırakmak zorunda kalan Büşra içinde Milli Eğitim Müdürlüğü devreye girerek Büşra’nın yeniden okuluna başlayabilmesi için gerekli adımlar atıldı.