Kaza Yapıp Kaçtılar, Yakalandılar

Bodrum’da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan ve reklam panosuna çarparak duran otomobildeki 3 şüpheliden ikisi, ormanlık alandaki kovalamaca sonucu yakalandı.

Kaza Yapıp Kaçtılar, Yakalandılar

İlçede bir süredir hırsızlık şüphelisi olarak arandığı belirtilen E.G. ve K.A'nın içerisinde olduğu otomobilin Bodrum-Turgutreis kara yolunda seyrettiğini fark eden Bodrum Bölge Trafik Denetleme Amirliğine bağlı motorlu polislerden Hüseyin Odabaşı ve Gökhan Genç, otomobili durdurmak istedi.

Polisin uyarısına rağmen bölgeden uzaklaşmaya çalışan ve yol kenarındaki bir reklam panosuna çarparak duran otomobildeki üç kişi ormanlık araziye kaçtı. 2 polis de şüphelilerin peşinden ormanlık alana daldı. Şüphelilerden ikisi kovalamaca sonucu yakalandı, diğer şüpheli ise kaçtı. Kovalamaca sırasında durdurmak istediği şüpheliyle yere düşen polis memuru Gökhan Genç, bacağından hafif yaralandı.

Kaçan diğer şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Yakalanan 2 şüpheli, jandarmaya teslim edildi. Öte yandan bölgedeki vatandaşlar gayretli çalışmasından dolayı polis memurlarını tebrik etti.