Kazazede Genç Sağlığına Kavuştu

Bitez Kavşağı'nda meydana gelen ve 2 kişinin yaşamını kaybettiği, 3 kişinin yaralandığı trafik kazasında yaralanan Metin Kukul, sağlığına kavuştu.

Kazazede Genç Sağlığına Kavuştu

6 Ağustos günü meydana gelen kazada Bodrum'dan, Turgutreis istikametine doğru giden 67 AB 700 plakalı araç sürücüsü Berkant Gürleyen Bitez kavşağına hızlı girince direksiyon hakimiyetini kaybetti. Orta refüje çıkan otomobil daha sonra yok kenarında bulunan toteme çarparak durdu.
  
Hurdaya dönen cipteki 26 yaşındaki Berat Aydın olay yerinden hayatını kaybederken, 25 yaşındaki Berkant Gürleyen ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Kazada ağır yaralanan Metin Kukul ile Sefa Çakal ve Alper Bahadır Bodrum’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. 

Bodrum'daki ilk müdahalelerin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Metin Kukul da sağlığına kavuştu. Tedavisi süren ve hayati tehlikesi bulunmayan Metin Kukul, aynı kazada yaralanan Alper Bahadır ile hastane odasında çektirmiş olduğu fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı. Kukul’nun hayati tehlikesinin bulunmadığını gören sevenleri ise mutlu oldu.