KENT MEDYA GRUBU'NA ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde kurulan ve Genel Başkanlığını Şişli Belediye Başkanı Mustafa...

KENT MEDYA GRUBU'NA ZİYARET
Geçtiğimiz günlerde kurulan ve Genel Başkanlığını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yaptığı "Türkiye Değişim Hareketi"nin Bodrum üyeleri basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Türkiye Değişim Hareketi Muğla İl Başkanı Ertuğrul Özcan, Kadın kolları başkanı Tuğba Penekli, Gençlik kolları başkanı Barış Balcı, Yönetim kurulu üyeleri Okay Çapa, Ertuğrul Kara, Mutlu Akkılıç, Aydın Kara, ve Yusuf Akat Kent Medya Grubu yönetim kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz'ı makamında ziyaret etti.

Türkiye Değişim Hareketi İlçe Başkanı ve Muğla İl Başkanı Ertuğrul Özcan, ziyaretleri hakkında şunları söyledi.

"Çalışmalarımıza muğla il sınırları içinde devam ediyoruz yavaş yavaş teşkilatlanmaya başladık, yönetim kurulu üyelerimiz belli olmaya başladı, bugun'de basını ziyaret ediyoruz, bu arada Kent Medya Grubunu da ziyaret etmek istedik bizim Bodrum'daki çalışmalarımız yeni başlıyor, teşkilatlanmamızı Aralık sonuna kadar tamamlamayı düşünüyoruz, Ocak'ın ilk haftasından itibaren siyasi kimliğimiz ile Bodrum'da çalışmalara başlayacağız ve Mustafa Sarıgül'ün önderliğinde "Türkiye Değişim Hareketi" parti olarak çalışmalarına hızla devam edecektir.