Kent Medya'dan Vali Tavlı'ya Ziyaret

Kent Medya Grubu heyeti, Valililer Kararnamesi ile Çanakkale Valiliği görevinden Muğla Valiliği görevine atanan Vali Orhan Tavlı’ya, makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kent Medya'dan Vali Tavlı'ya Ziyaret

Bugün öğleden sonra gerçekleşen ziyarete kurumu temsilen, Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz, Kayın Yayıncılık A.Ş. ortağı Asiye Poyraz, Kent Medya Haber Merkezi Sorumlusu Hamdi Yörür, Kent Tv'de yayınlanan Ayna programının yapımcısı ve sunucusu Alp Arbak ile Anlatsana programının yapımcısı ve sunucusu Aslı Mercan katıldı. 

Muğla ve Bodrum’a öteden beri yabancı olmadığını ve bölgeyi iyi tanıdığını ifade eden Vali Tavlı, uzun yıllardan beri çeşitli görevler nedeniyle pek çok kez Muğla ve ilçelerine gidip geldiğini aktardı. Çanakkale gibi tarihsel açıdan çok önemli bir Kuzey Ege şehrinden, Türkiye turizmi için çok önemli, tarihsel geçmişi derin Muğla'ya atanmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Tavlı, şeffaf bir yönetim anlayışıyla Muğla'ya hizmet edeceğini belirtti. 

Ziyarette Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz da Vali Tavlı'ya, Kent Medya Grubu ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Bodrum ve bölge ile ilgili konuların da gündeme geldiği sohbet sonrasında Kent Medya heyeti, Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya yeni görevinde başarılar diledi.