Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:58:13' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:58:13' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658182

KENTHABER BELEDİYEYİ HAREKETE GEÇİRDİ

Turizm sezonunun en hareketli günlerinde yabancı turistlerin en gözde mekânı olan...

KENTHABER BELEDİYEYİ HAREKETE GEÇİRDİ
Turizm sezonunun en hareketli günlerinde yabancı turistlerin en gözde mekânı olan Gümbet’i teslim alan lağım kokularını, 1 ay içinde 2 ayrı haberle ekranlarınıza taşımıştık.

Trafiğin en yoğun işlediği noktalardan biri olan Turgutreis Caddesi'nin hemen kenarına, yani şehrin tam merkezinde bulunan bu bölgeye akan kanalizasyon suları hem kötü bir koku oluşturuyor hem de Bodrum'a yakışmayan bir çevre kirliliğine neden oluyordu.

12 yıldır sorunun devam ettiği bölgede, yaptığımız ilk haberin ardından yetkililer duyarsız kalmış, bölgeye hiçbir müdahale yapılmamıştı. Ancak gündeme getirdiğimiz ikinci haberin ertesi günü Bodrum Belediyesi bölgede inceleme yaptı.

Yapılan incelemenin ardından suların aktığı derenin, hemen yan tarafa taşınmasına karar verildi. Kanalizasyon sularının aktığı yere ise yol yapılacak. Yani yapılacak işlemlerin ardından zaten harita üzerinde yol olarak gözüken bölge, gerçek kimliğine kavuşacak. Bu uygulamanın ardından dere, biraz ilerisindeki yol gibi olacak.

Yıllardır süren sorunlarının çözüme kavuşacak olmasından mutlu olan bölge sakinleri, Kent Haber'e sorunlarına gösterdiği duyarlılık ve çözüm için katkılarından dolayı teşekkür etti.