KERİMAN TANRIKULU’NDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

2 Temmuz günü denizde boğulma tehlikesi geçiren ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet...

KERİMAN TANRIKULU’NDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
2 Temmuz günü denizde boğulma tehlikesi geçiren ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile turizmci Koray İşbilir tarafından kurtarılan 84 yaşındaki Keriman Tanrıkulu, Başkan Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ortakent-Yahşi Mahallesi sahilinde meydana gelen olayda, 84 yaşındaki Keriman Tanrıkulu denizde boğulma tehlikesi geçirmiş, o esnada sahilde bir restoranda Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, CHP Eski Milletvekili Umut Oran ve turizmci Koray İşbilir ile oturan Mehmet Kocadon, kadının hareketsiz yattığını görünce elbiseleri ile suya dalıp beraberindekilerle 84 yaşındaki Tanrıkulu'nu karaya çıkarmıştı.

İlçedeki özel bir hastaneye kaldırılan Tanrıkulu, tedavisinin ardından taburcu edildi. Başkan Kocadon'u makamında ziyaret eden Tanrıkulu, örnek davranıştan dolayı teşekkür etti.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz günlerde denizde geçirdiği kaza sonucu tanıştığımız Keriman Tanrıkulu hanımefendiyi sağlıklı ve zinde görmekten çok mutlu oldum. Keriman Tanrıkulu, kızı Deniz ve damadı Can Baykan'a ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.