KILIÇDAROĞLU BODRUM'DA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayram tatilini Salı günü geldiği Bodrum'da...

KILIÇDAROĞLU BODRUM'DA
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bayram tatilini Salı günü geldiği Bodrum'da geçiriyor.

Kent Haber, bayramın birinci günü Bodrum'a gelen Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Torba'da bu yıl hizmete giren Vogue Otel'de kaldığı bilgisine ulaştı. Tatile çıkan siyasi liderlerin genelde yaptığı gibi oldukça saklı tutulan bir programla Bodrum'a gelen Kılıçdaroğlu'nun, tatilini otel içerisinde geçirdiği ve dinlendiği öğrenildi.

Partinin il ve ilçe örgütlerine resmi olarak bildirilmeyen tatilinde Kılıçdaroğlu'na, CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'ın eşlik ettiği de edinilen bilgiler arasında. Kılıçdaroğlu'nun bugün saat 16:30 civarında beraberindekilerle birlikte Mumcular'da Hatice ve Erol Engin adlı vatandaşların düğün törenlerine katıldığı, ardından Mumcular'da bir kahvehanede vatandaşlarla çay içerek sohbet ettiği öğrenildi. Kılıçdaroğlu, Mumcular'daki programın ardından kaldığı Vogue Otel'e geçti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumartesi günü CHP Bodrum İlçe Başkanlığına bir ziyarette bulunma olasılığının olduğu, ardından Bodrum'dan ayrılacağı da edinilen bilgiler arasında.